فاتولز - جدیدترین ابزار رایگان وبمستر
فاتولز - جدیدترین ابزار رایگان وبمستر

اخبار آموزش و پرورش
آخرین اخبار آموزشی و پرورشی
درباره وبلاگ
بسم الله الرحمن الرحیم
بازدیدکننده گرامی خوش آمدید.
این وب سایت تحت قوانین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و در راستای اطلاع رسانی ازاخبار روز آموزش وپرورش جهت استفاده کاربران بخصوص همکاران عزیز فرهنگی می باشد.انتشارمطالب خبری آموزش وپرورش لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.
منتظرنظرات شما بزرگواران هستیم.لطفا نظرات خودرا به صورت خصوصی نفرستیدتاقابل تایید باشد.از نمایش نظرات توهین آمیز معذوریم.
پيوندها
لینک ها
آموزش ضمن خدمت 60 هزار معلم سوم ابتدایی از شهریور

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از مهر، فاطمه قربان با بیان این مطلب گفت: با توجه به تغییر محتوای کتابهای درسی پایه سوم ابتدایی در سال تحصیلی جدید، ضروری بود تا معلمان این پایه آموزشهای لازم را می دیدند تا با آمادگی کامل در کلاسهای درس اول مهرماه حاضر شوند.

وی افزود: آموزش معلمان سوم ابتدایی برای کتابهای جدیدالتالیف سوم ابتدایی از شهریور ماه آغاز می شود که 60 درصد این آموزشها در ماه پایانی تابستان و مابقی آن تا آذر ماه به اتمام می رسد.

قربان همچنین درباره آمادگی مدارس ابتدایی برای مهر ماه گفت: تمامی مدارس ابتدایی برای جشن آغاز سال تحصیلی آماده هستند و مدیران نیز قرار است در روزهای پایانی تعطیلات جلسات هماهنگی را با معلمان مدارس برگزار کنند.

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش درباره تعداد دانش آموزان ابتدایی گفت: برای سال تحصیلی 93-93، 6 میلیون و 50 هزار دانش آموز ابتدایی ثبت نام کرده اند که از این تعداد یک میلیون و 200 هزار نفر دانش آموز پایه اول ابتدایی هستند.
 موضوع مطلب :
نوشته شده در یکشنبه بیستم مرداد ۱۳۹۲ توسط معلم | لينک ثابت |
عناوین آخرین مطالب ارسالی